2. zaredom!

2. zaredom!

Druga pobjeda seniora zaredom! Slobodno možemo reći – u derbiju kola, naša ekipa gostovala je u Lazini kod ekipi NK Sava Strmec gdje su domaćini prvi puta na svom stadionu te pred svojom publikom gledali utakmicu 3. NL  – Centar. U neizvjesnoj i napetoj utakmici, naši lavovi na kraju ipak zasluženo odnose sva tri boda pobjedom od 3:2!

Čestitke suparniku na fer i korektnoj igri, želimo im puno sreće u nastavku sezone! Čestitke i novom treneru, gosp. Tomici Pisačiću koji je prvu utakmicu okrunio pobjedom!

Treneru Mariju Renduliću zahvaljujemo na svemu što je napravio za naš klub te na svakom lijepo trenutku provedenom s nama gdje ćemo najviše pamtiti prošlosezonsku titulu i odlazak u viši rang! Vjerujemo kako trenera Marija čekaju veliki uspjesi u karijeri!

#samoDinamoO

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter